Jiří Všetečka

„Mám dvě celoživotní lásky – Prahu a fotografování lidí.“

Světla staletí

Rovněž dominanty středních Čech se ocitly v hledáčku Jiřího Všetečky. Fotografickou sérii v knižní podobě příhodně nazval Světla staletí, neboť architektonické památky zachytil z nezvyklých úhlů, v nichž podstatnou roli hraje právě světlo. Ať již sluneční paprsky, nebo bledý svit měsíce.

Snímky Jiřího Všetečky z kolekce Světla staletí, které zařadil do této fotogalerie, si můžete rovněž zakoupitSvětla staletí

V galerii je 13 fotografií

Vážení přátelé,
vítejte na stránkách významného fotografa Jiřího Všetečky. Nabídnou Vám ucelený přehled o jeho profesním směřování, a hlavně umělecké tvorbě. Dozvíte se podrobnosti o jeho publikacích i výstavách a můžete si prohlédnout spoustu jedinečných záběrů nejen z Prahy, jimiž se proslavil, ale také z dalších koutů naší země i z daleké ciziny.

Aktuality

Knižní novinka

Jiří Všetečka … CHODEC S OBJEKTIVEM, tak zní název nejnovější výpravné publikace, která se právě objevila na trhu. V tomto ohlédnutí za svým profesně bohatým i napínavým životem se ujal nejenom role vnímavého pozorovatele, ale také vypravěče. Do knihy zařadil přes 250 unikátních černobílých záběrů, které jsou očitým svědectvím proměn Prahy, vlastně celé naší země, včetně osob a osobností, které na svých toulkách s objektivem potkal.