Jiří Všetečka

„Mám dvě celoživotní lásky – Prahu a fotografování lidí.“

Všenáprava obrazem

Cyklus umělecko-dokumentárních fotografií, které Jiří Všetečka zveřejnil v publikaci Všenáprava obrazem, mapují domov i svět, velká společenská dramata doby i každodenní, zdánlivě všední okamžiky v životě jedince. Ve spojení s texty z díla J. A. Komenského každý snímek vlastně vypráví pozoruhodně aktuální příběh.

Snímky Jiřího Všetečky z kolekce Všenáprava obrazem, které zařadil do této fotogalerie, si můžete rovněž zakoupit

Všenáprava obrazem

V galerii je 34 fotografií

Vážení přátelé,
vítejte na stránkách významného fotografa Jiřího Všetečky. Nabídnou Vám ucelený přehled o jeho profesním směřování, a hlavně umělecké tvorbě. Dozvíte se podrobnosti o jeho publikacích i výstavách a můžete si prohlédnout spoustu jedinečných záběrů nejen z Prahy, jimiž se proslavil, ale také z dalších koutů naší země i z daleké ciziny.

Aktuality

Knižní novinka

Jiří Všetečka … CHODEC S OBJEKTIVEM, tak zní název nejnovější výpravné publikace, která se právě objevila na trhu. V tomto ohlédnutí za svým profesně bohatým i napínavým životem se ujal nejenom role vnímavého pozorovatele, ale také vypravěče. Do knihy zařadil přes 250 unikátních černobílých záběrů, které jsou očitým svědectvím proměn Prahy, vlastně celé naší země, včetně osob a osobností, které na svých toulkách s objektivem potkal.