Jiří Všetečka

„Mám dvě celoživotní lásky – Prahu a fotografování lidí.“

KONTAKTY

„Na fotografování je podle mě důležité i to, že prostřednictvím záběrů říkám svůj názor. Tohle se mi líbí a tohle ne. Neméně důležité pro mě jako tvůrce je mínění těch, kteří se na snímky dívají. Budu rád, když se o svoje názory na moje fotografie, výstavy či publikace se mnou podělíte.“

Jiří Všetečka


Kontakt Emailem

Novy kontakt: michaljiri003@gmail.com


Nejnovější publikaci Jiřího Všetečky …chodec s objektivem, stejně jako tu předchozí  Praha světlem tvořená si můžete objednat na www.kosmas.cz. Za zvýhodněnou cenu je zde také k dispozici posledních pár výtisků knih Všenáprava obrazem a Pražský chodec proti tankům. Ostatní publikace jsou nyní bohužel vyprodané.


Snímky Jiřího Všetečky zařazené do sekce Fotogalerie si můžete rovněž zakoupit. Jednotlivé záběry z limitované série jsou signované, použitý materiál má garantovanou padesátiletou životnost a formát je záležitost dohody.
Vážení přátelé,
vítejte na stránkách významného fotografa Jiřího Všetečky. Nabídnou Vám ucelený přehled o jeho profesním směřování, a hlavně umělecké tvorbě. Dozvíte se podrobnosti o jeho publikacích i výstavách a můžete si prohlédnout spoustu jedinečných záběrů nejen z Prahy, jimiž se proslavil, ale také z dalších koutů naší země i z daleké ciziny.

Aktuality

Knižní novinka

Jiří Všetečka … CHODEC S OBJEKTIVEM, tak zní název nejnovější výpravné publikace, která se právě objevila na trhu. V tomto ohlédnutí za svým profesně bohatým i napínavým životem se ujal nejenom role vnímavého pozorovatele, ale také vypravěče. Do knihy zařadil přes 250 unikátních černobílých záběrů, které jsou očitým svědectvím proměn Prahy, vlastně celé naší země, včetně osob a osobností, které na svých toulkách s objektivem potkal.