Jiří Všetečka

„Mám dvě celoživotní lásky – Prahu a fotografování lidí.“

Publikační činnost

Jiří Všetečka fotografuje od svých dvaceti let. Do roku 1992 pouze černobíle, následně experimentoval i s barvou. V jeho publikacích však černobílé snímky, pořízené fotoaparáty na klasický film, jednoznačně převládají. Doposud vydal 18 samostatných obrazových publikací, jeho fotografie obohatily dalších 20 publikací a 8 kalendářů.

Vážení přátelé,
vítejte na stránkách významného fotografa Jiřího Všetečky. Nabídnou Vám ucelený přehled o jeho profesním směřování, a hlavně umělecké tvorbě. Dozvíte se podrobnosti o jeho publikacích i výstavách a můžete si prohlédnout spoustu jedinečných záběrů nejen z Prahy, jimiž se proslavil, ale také z dalších koutů naší země i z daleké ciziny.

Aktuality

Knižní novinka

Jiří Všetečka … CHODEC S OBJEKTIVEM, tak zní název nejnovější výpravné publikace, která se právě objevila na trhu. V tomto ohlédnutí za svým profesně bohatým i napínavým životem se ujal nejenom role vnímavého pozorovatele, ale také vypravěče. Do knihy zařadil přes 250 unikátních černobílých záběrů, které jsou očitým svědectvím proměn Prahy, vlastně celé naší země, včetně osob a osobností, které na svých toulkách s objektivem potkal.